Przeczytaj w weekend

Amazon Prime Video trafi do nowej usługi VoD od T-Mobile

Plotki głoszą, że wkrótce abonenci sieci T-Mobile będą mogli skorzystać z serwisu Amazon Prime Video za pośrednictwem nowej usługi VoD.

Plotki głoszą, że wkrótce abonenci sieci T-Mobile będą mogli skorzystać z serwisu Amazon Prime Video za pośrednictwem nowej usługi VoD.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  amazon 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Na wiosnę 2019 roku firma T-Mobile zaplanowała start własnej platformy telewizyjnej, jednak jej uruchomienie przesunięto w czasie.  Za najbardziej prawdopodobną przyczynę podjęcia takiej decyzji uważa się opóźnienia wynikające z pożaru, jaki wybuchł w warszawskim centrum przetwarzania danych. Firma przygotowywała się do wdrożenia usługi od kilkunastu miesięcy, a pierwsze kroki na drodze do realizacji tego przedsięwzięcia podjęto w 2017 roku,  wynajmując od Orange dostęp do sieci światłowodowej.

Jak się jednak okazuje, to nie pożar mógł być jedynym powodem opóźnień. Dziennikarze Presserwisu dotarli do dobrze poinformowanych osób, które twierdzą, że jednym z najistotniejszych partnerów T-mobilne biznesowych będzie Amazon. Firma ma udostępnić na potrzeby usługi serwis Prime Video. I to rozmowy licencyjne prowadzone z przedstawicielami amerykańskiej korporacji miałyby być rzeczywistym powodem wstrzymania się z udostępnieniem platformy klientom operatora komórkowego.

Na razie nie wiadomo, kiedy na rynku mogłaby pojawić się oferta telewizyjna od T-Mobile, ale jeśli plotki potwierdzą się, firma będzie mogła zaoferować swoim abonamentom nowe pakiety telewizyjno-internetowe. Presserwis skontaktował się z przedstawicielami operatora oraz Amazonu, aby zweryfikować przecieki na temat domniemanej współpracy obu firm. Niestety, w obu przypadkach odmówiono komentarza.

Źródło: Presserwis / Zdjęcie: Amazon

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV