Amazon Prime Video – nowości na maj 2019

Amazon Prime Video przygotował trzy ciekawe propozycje na maj 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video przygotował trzy ciekawe propozycje na maj 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video to platforma VOD, która produkuje znane seriale. W nadchodzącym miesiącu subskrybenci w Polsce będą mogli zapoznać się z trzema nowymi tytułami seriali - będą to powracające Sneaky Pete i Fleabag oraz ciekawie zapowiadająca się nowość, Dobry omen.

Dobry omen to serial opowiadający o Azirafalu (anioł) i Crowleyu (demon), którzy muszą połączyć siły, by uratować Ziemię przed nadchodzącą apokalipsą. W ich interesie jest uratowanie świata, na którym zwyczajnie dobrze im się żyje. W obsadzie znajdują się Michael Sheen, David Tennant, Jon Hamm, Jack Whitehall, Michael McKean, Adria Arjona, Nina Sosanya, Ned Dennehy, Ariyon Bakare, Mark Gatiss, Derek Jacobi, Nick Offerman, Benedict Cumberbatch, Frances McDormand, Brian Cox i Miranda Richardson.

Premiera 31 maja.

Na początku maja swoją premierę będzie mieć także 3. sezon serialu Sneaky Pete, w którym w roli głównej występuje Giovanni Ribisi. Aktor wciela się w oszusta Mariusa, który po wyjściu z więzienia ukrywa się przed przeszłością, przybierając tożsamość kolegi z celi, Pete’a. 3. sezon będzie składał się z 10. odcinków.

Premiera 10 maja.

W maju swoją premierę będzie mieć także 2. sezon serialu Fleabag, czyli adaptacji nagradzanej sztuki o młodej kobiecie próbującej ułożyć sobie życie w Londynie po niedawnej tragedii. Gwiazdą i scenarzystką projektu jest Phoebe Waller-Bridge.

Premiera 17 maja.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: Amazon Prime Video

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV