Amazon Prime Video – nowości na maj 2019

Amazon Prime Video przygotował trzy ciekawe propozycje na maj 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video przygotował trzy ciekawe propozycje na maj 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video to platforma VOD, która produkuje znane seriale. W nadchodzącym miesiącu subskrybenci w Polsce będą mogli zapoznać się z trzema nowymi tytułami seriali - będą to powracające Sneaky Pete i Fleabag oraz ciekawie zapowiadająca się nowość, Dobry omen.

Dobry omen to serial opowiadający o Azirafalu (anioł) i Crowleyu (demon), którzy muszą połączyć siły, by uratować Ziemię przed nadchodzącą apokalipsą. W ich interesie jest uratowanie świata, na którym zwyczajnie dobrze im się żyje. W obsadzie znajdują się Michael Sheen, David Tennant, Jon Hamm, Jack Whitehall, Michael McKean, Adria Arjona, Nina Sosanya, Ned Dennehy, Ariyon Bakare, Mark Gatiss, Derek Jacobi, Nick Offerman, Benedict Cumberbatch, Frances McDormand, Brian Cox i Miranda Richardson.

Premiera 31 maja.

Na początku maja swoją premierę będzie mieć także 3. sezon serialu Sneaky Pete, w którym w roli głównej występuje Giovanni Ribisi. Aktor wciela się w oszusta Mariusa, który po wyjściu z więzienia ukrywa się przed przeszłością, przybierając tożsamość kolegi z celi, Pete’a. 3. sezon będzie składał się z 10. odcinków.

Premiera 10 maja.

W maju swoją premierę będzie mieć także 2. sezon serialu Fleabag, czyli adaptacji nagradzanej sztuki o młodej kobiecie próbującej ułożyć sobie życie w Londynie po niedawnej tragedii. Gwiazdą i scenarzystką projektu jest Phoebe Waller-Bridge.

Premiera 17 maja.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: Amazon Prime Video

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV