AMC zamawia komediodramat o kosmicie i horror

AMC ogłasza dwa nowe seriale w klimacie science fiction. Podczas TCA ujawniono pierwsze informacje.

AMC ogłasza dwa nowe seriale w klimacie science fiction. Podczas TCA ujawniono pierwsze informacje.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Rainn Wilson 

Pierwszym zamówiony projektem jest niezatytułowany komediodramat o kosmicie. Główną rolę zagra Rainn Wilson. Wcieli się on w alkoholika mieszkającego w San Fernando, którego ciało przejmuje kosmita. Wilson będzie producentem wykonawczym razem z Naomi Odenkirk i Marcem Provissiero.

Czytaj także: Robert Kirkman komentuje tajemniczą scenę ze zwiastuna 8. sezonu The Walking Dead

Drugi projekt nosi tytuł Shock Theater i jest to antologia osadzona w gatunkach horror i science fiction. Za sterami stoi Greg Nicotero, znany z pracy za kamerą serialu The Walking Dead. Każdy odcinek ma opowiadać nową historię, która będzie hołdem dla klasyku kina klasy B.

 

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV