American Horror Story - FX oficjalnie zamawia spin-off serii
Powstanie spin-off popularnej antologii grozy American Horror Story. Ponadto niedługo U nas w Filadelfii stanie się samodzielnym rekordzistą, jeśli chodzi o najdłuższą serię komediową.
Powstanie spin-off popularnej antologii grozy American Horror Story. Ponadto niedługo U nas w Filadelfii stanie się samodzielnym rekordzistą, jeśli chodzi o najdłuższą serię komediową.

FX dało zielone światło na produkcję serialu American Horror Stories. Jest to spin-off tworzonego przez Ryana Murphy'ego serialu American Horror Story. W porównaniu do serii-matki, która w każdym sezonie opowiadała inną, spójną historię przez wszystkie epizody, w wypadku spin-offu każdy odcinek będzie przedstawiał inną opowieść z gatunku grozy.
FX postanowiło również przedłużyć na kolejny, 15. sezon serial U nas w Filadelfii. Dzięki temu produkcja stanie się samodzielnym rekordzistą jako najdłużej emitowany aktorski serial komediowy. Dla przypomnienia produkcja opowiada o grupie przyjaciół mieszkających w Filadelfii, gdzie - wbrew tytułowi - nie zawsze świeci słońce. Ich życie, zarówno to prywatne jak i zawodowe nie jest usłane różami - prowadzony przez dwudziestoparolatków bar świeci pustkami, a oni sami ciągle podejmują niewłaściwe decyzje i komplikują sobie przyszłość.
Źródło: deadline.com




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1981, kończy 44 lat
ur. 1980, kończy 45 lat
ur. 1957, kończy 68 lat
ur. 1964, kończy 61 lat
ur. 1984, kończy 41 lat

