Amerykańscy Bogowie - Iwan Rheon w 3. sezonie serialu

Amerykańscy Bogowie to serial, który otrzymał zamówienie na 3. sezon. Potwierdzono, że w obsadzie jest Iwan Rheon, aktor znany z Gry o tron.

Amerykańscy Bogowie to serial, który otrzymał zamówienie na 3. sezon. Potwierdzono, że w obsadzie jest Iwan Rheon, aktor znany z Gry o tron.

Michalina Reda
Michalina Reda

Amerykańscy Bogowie to serial stacji Starz, który oficjalnie doczeka się 3. sezonu - informację potwierdzono wiosną tego roku. Do sieci co jakiś czas trafiają nowiny mówiące o tym, czego możemy oczekiwać po kolejnej odsłonie. Wiemy między innymi, że zmieni się osoba na stanowisku showrunnera - stery w produkcji przejmie Charles “Chic” Eglee, który w swojej karierze współpracował także nad odcinkami seriali takich jak The Walking Dead czy Dexter

Od czasu do czasu poznajemy także nowiny castingowe - dziś potwierdzono, że w 3. sezonie American Gods wystąpi Iwan Rheon, aktor znany z seriali takich jak Gra o tron czy Marvel’s Inhumans. Rheon zagra leprechauna imieniem Liam Doyle - informację potwierdzono na oficjalnym Instagramie serialu, gdzie opisano postać jako "uroczą" i "dobroduszną". Dokładne dane na temat nowego bohatera nie są znane i nie wiadomo, jaka będzie jego rola w całej opowieści.

Przypomnijmy, że w obsadzie są również Ricky Whittle Ian McShane, Emily Browning, Pablo Schreiber, Yetide Badaki, Bruce Langley, Crispin Glover i Orlando Jones.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV