Przeczytaj w weekend

Wikingowie - twórcy serialu grożono śmiercią. Powodem Lagertha

Wikingowie to popularny serial stacji History. Jak zdradza Katheryn Winnick, twórca produkcji, Michael Hirst, otrzymywał groźby śmierci od psychofanów - i to z powodu jej bohaterki, Lagerthy.

Wikingowie to popularny serial stacji History. Jak zdradza Katheryn Winnick, twórca produkcji, Michael Hirst, otrzymywał groźby śmierci od psychofanów - i to z powodu jej bohaterki, Lagerthy.

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Wikingowie to znany i emitowany od 2013 roku serial stacji History, który teraz powraca ze swoim 6. sezonem. Fani od dawna wyczekują premiery nowych odcinków produkcji, nie mogąc się doczekać powrotu do swoich ulubionych bohaterów. Okazuje się, że część z nich jest tak związana ze swoimi ulubieńcami, że zrobi wszystko, byleby tylko wywalczyć im jak najlepszy wątek fabularny...

Jakiś czas temu w sieci przewinęły się nieoficjalne pogłoski mówiące o tym, że w nadchodzącym 6. sezonie umrze Lagertha, postać, która jest związana z serialem od samego początku. Plotka wywołała w sieci prawdziwą burzę, która uderzyła także w twórcę produkcji, Michaela Hirsta. Jak się okazuje, niektórzy fani aż za bardzo zadrżeli o los Lagerthy - tak mocno, że zdecydowali się na wysyłanie pogróżek do Hirsta, informując go otwarcie: jeśli zginie Lagertha, zginie także i on. Informacją podzieliła się odtwórczyni roli bohaterki, Katheryn Winnick. Jak mówi:

Fani, w całej swojej lojalności, dosłownie wysłali Michaelowi Hirstowi groźby śmierci. Więc w końcu musieliśmy wymyślić kreatywne sposoby na utrzymanie Lagerthy przy życiu w nadchodzącej historii.

Winnick i Hirst potraktowali nieprzyjemne wiadomości od fanów poważnie i - jak sugeruje aktorka - dwa razy przemyśleli wątek Lagerthy, by nie wywoływać jeszcze większego ognia. Sam twórca serialu nie odniósł się do informacji o pogróżkach.

Czy Lagertha zginie w 6. sezonie? Wszystko okaże się w gdy serial powróci - premiera pierwszego odcinka w USA odbędzie się dzisiaj, 4 grudnia.

Źródło: metro.co.uk / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV