Angel Has Fallen - zwiastun filmu. Gerard Butler ponownie jako Banning

Angel Has Fallen to kontynuacja filmu Olimp w ogniu. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji.

Angel Has Fallen to kontynuacja filmu Olimp w ogniu. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji.

Angel Has Fallen to kontynuacja filmów Olimp w ogniu oraz Londyn w ogniu, w których agent Mike Banning zapobiega zamachom terrorystycznym. W roli głównej ponownie wystąpi Gerard Butler. Zgodnie z zapowiedziami, w najnowszej części to sam Banning stanie się celem jednego z zamachów. Reżyserem produkcji jest Ric Roman Waugh, który pracował wcześniej nad produkcjami takimi jak Skazany, Skazaniec, Infiltrator. Przypomnijmy, że pierwsze części serii reżyserowali odpowiednio Antoine Fuqua i Babak Najafi.

Do sieci trafił już pierwszy zwiastun oczekiwanego filmu. Zobaczcie wideo oraz nowy plakat poniżej:

Angel Has Fallenfot. materiały prasowe

W obsadzie filmu są również Morgan Freeman, Jada Pinkett Smith, Lance Reddick, Piper Perabo, Mark Gill, Matt O’Toole, Alan Siegel i John Thompson.

Angel Has Fallen - premiera w USA odbędzie się 23 sierpnia tego roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV