Avengers: Koniec gry - Robert Downey Jr. udostępnia wideo z ostatniego dnia zdjęć

Avengers: Koniec gry to kulminacja dotychczasowych 11 lat trwania MCU. Robert Downey Jr. udostępnił materiał wideo z ostatniego dnia zdjeciowego z jego udziałem.

Avengers: Koniec gry to kulminacja dotychczasowych 11 lat trwania MCU. Robert Downey Jr. udostępnił materiał wideo z ostatniego dnia zdjeciowego z jego udziałem.

Avengers: Koniec gry jest już w kinach na tyle długo, że fani zdążyli oswoić się z myślą o pożegnaniu kilku bohaterów, którzy byli z fanami MCU od wielu lat. Jedną z takich postaci jest Iron Man, w którego od 2008 roku wcielał się Robert Downey Jr..

Teraz aktor postanowił na swoich portalach społecznościowych udostępnić wideo, które pokazuje jego ostatni dzień zdjęciowy na planie produkcji. Materiał pokazuje, jak dużo aktor znaczył dla całego MCU. Zobaczcie sami:

 

Co ciekawe, fani dostrzegli w powyższym materiale Katherine Langford, gwiazdę serialu 13 powodów. Miała się ona wcielić w postać dorosłej córki Tony'ego Starka, ale ostatecznie twórcy zrezygnowali ze sceny z jej udziałem.

AvengersŹródło: Instagram

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV