Annabelle 3 ma już swój tytuł. Zobacz teaser

Annabelle 3 to kolejna część ze znanej serii horrorów. Film ma już swój oficjalny tytuł - zobaczcie teaser.

Annabelle 3 to kolejna część ze znanej serii horrorów. Film ma już swój oficjalny tytuł - zobaczcie teaser.

Annabelle 3 wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku. Film, będący już trzecią częścią znanej serii horrorów, opowie o pobycie demonicznej lalki w domu demonologów Warrenów, których znamy z serii The Conjuring. Akcja rozpocznie się w momencie, w którym Ed i Lorraine Warrenowie umieszczają demoniczną lalkę w zamknięciu w swoim domu. Ich córka, dziesięcioletnia Judy, wraz z opiekunką i kuzynką muszą stanąć oko w oko z Annabelle.

Dziś oficjalnie poinformowano, jaki będzie tytuł nowej produkcji. W sieci pojawił się nawet krótki teaser, który wyjawia, że film zadebiutuje pod oficjalnym tytułem Annabelle Comes Home. Zobaczcie wideo:

Za sterami filmu stanie Gary Dauberman. W obsadzie są między innymi Vera Farmiga, Patrick Wilson i Mckenna Grace.

Premiera w USA odbędzie się 28 czerwca tego roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV