Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Strażnicy Galaktyki 3 – gwiazdy cieszą się z powrotu Jamesa Gunna

Internet jeszcze nie ochłonął po wczorajszych wiadomościach o przywróceniu Jamesa Gunna na stanowisko reżysera Strażników Galaktyki 3. Gwiazdy i twórcy kina także wyrażają swoją radość, publikując w sieci kolejne wpisy.

James Gunn został zwolniony przez Marvela latem ubiegłego roku, po tym, jak na światło dzienne wypłynęły jego tweety z przeszłości. Były to wpisy o wydźwięku homofobicznym, a część z nich nabijała się także z gwałtów i pedofilii. Wszyscy fani spodziewali się, że to koniec przygody Gunna z Domem Myszki Miki, tym bardziej, że reżyser przeszedł do DCEU by zająć się nowym filmem Legion samobójców. Tymczasem wczoraj sieć obiegła radosna wiadomość – James Gunn został ponownie zatrudniony przez Marvela, a plan na Strażników Galaktyki 3 jest dalej aktualny.

Informacja o przywróceniu reżysera do MCU spotkała się z wielkim entuzjazmem wśród fanów jak i samych aktorów. Gwiazdy i twórcy kina zamieścili w sieci własne reakcje na nowe ogłoszenie – zobaczcie wpisy Karen Gillan, Peytona Reeda czy Edgara Wrighta. W sprawie wypowiedział się także Taika Waititi, który zażartował, że zdążył już nabrać nadziei, iż to jego zaangażują do produkcji.

-
breaking
-

Przypomnijmy, że według zagranicznych źródeł Marvel nigdy nie zamierzał szukać zastępstwa za Jamesa Gunna. Zdaniem informatorów, Disney nawet nie rozpoczął poszukiwań nowego kandydata do objęcia sterów i po krótkim czasie od zwolnienia studio samo skontaktowało się z Gunnem, by ponownie nawiązać współpracę. Całą sytuację zdecydowano się rozegrać w ciszy i z dala od mediów – nie wiadomo dokładnie, kiedy doszło do tego porozumienia, jednak podobno i Disney i Gunn wiedzieli o odnowieniu współpracy na długo przed wczorajszym ogłoszeniem. Mimo to, produkcja premiery Strażników Galaktyki 3 została przesunięta w czasie. Na razie nie ma informacji o tym, by coś się w tej kwestii zmieniło, a i sam Gunn jest już zajęty drugą pracą w DCEU.

Źródło: heroichollywood.com, ign.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcia z filmu.…

Premiera nowego filmu Hellboy już za pasem, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.