Felicity Huffman kasuje Instagrama i Twittera po skandalu z łapówkami

Felicity Huffman i Lori Loughlin to dwie aktorki wplątane w nową głośną aferę z łapówkami. Pierwsza z nich skasowała swoje konta w mediach społecznościowych, zaś druga jest już oficjalnie odsunięta od serialu Pełniejsza chata.

Felicity Huffman i Lori Loughlin to dwie aktorki wplątane w nową głośną aferę z łapówkami. Pierwsza z nich skasowała swoje konta w mediach społecznościowych, zaś druga jest już oficjalnie odsunięta od serialu Pełniejsza chata.

Michalina Reda

Michalina Reda

W Stanach Zjednoczonych wybuchła afera związana z łapówkami na uczelniach. Aktorki Felicity Huffman i Lori Loughlin, wraz z 30 innymi rodzicami, zostały oskarżone o płacenie wysokich sum za to, by ich dzieci zostały przyjęte do prestiżowych uczelni w USA.

Skandal wybuchł 13 marca i od tamtej pory Huffman zdążyła być już aresztowana i wypuszczona za kaucją. Wstępne przesłuchanie w sądzie z jej udziałem ma odbyć się 29 marca. Aktorka ma zakaz opuszczania terytorium Stanów Zjednoczonych i po głośnej aferze zupełnie odcięła się z życia publicznego. Dziś okazuje się, że Huffman skasowała nawet swoje konta w mediach społecznościowych - te na Instagramie i na Twitterze, gdzie śledziło ją kilkaset tysięcy fanów.

Z konsekwencjami swoich czynów zmaga się także Lori Loughlin, którą zwolniono z sieci Hallmark. Ostatnio informowaliśmy, że niepewna jest także jej przyszłość u Netflixa, a konkretnie w serialu Fuller House, gdzie aktorka miała pojawić się jako weteranka Full House. Dziś oficjalnie potwierdzono, że nic takiego nie będzie miało miejsca - aktorka nie pojawi się w 5. sezonie serialu. Zdjęcia do nowej serii jeszcze nie ruszyły, co oznacza, że nie ma potrzeby wycinania już nakręconych scen - wizja na odcinki zwyczajnie zostanie zmieniona jeszcze przed wejściem na plan.

Przypomnijmy, że obydwie aktorki, a także pozostali rodzice, zostali też pozwani do sądu przez jedną z oburzonych tą sytuacją matek, której syn nie dostał się na uczelnię. Kobieta żąda odszkodowania i już teraz zapowiada, że nie zamierza odpuścić w walce.

Będziemy informować o dalszym rozwoju sprawy.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV