Przeczytaj w weekend

Annabelle wraca do domu - nowy plakat promujący trzecią częśc horroru

Annabelle Comes Home to trzecia część ze znanej serii horrorów. Do sieci trafił nowy plakat promujący widowisko.

Annabelle Comes Home to trzecia część ze znanej serii horrorów. Do sieci trafił nowy plakat promujący widowisko.

Annabelle wraca do domu zadebiutuje na ekranach kin jeszcze w tym roku. Film, będący już trzecią częścią znanej serii horrorów, opowie o pobycie demonicznej lalki w domu demonologów Warrenów, których znamy z serii The Conjuring. Akcja rozpocznie się w momencie, w którym Ed i Lorraine Warrenowie umieszczają demoniczną lalkę w zamknięciu w swoim domu. Ich córka, dziesięcioletnia Judy, wraz z opiekunką i kuzynką muszą stanąć oko w oko z Annabelle.

Za sterami filmu stanie Gary Dauberman. W obsadzie są między innymi Vera Farmiga, Patrick Wilson i Mckenna Grace. Zobaczcie nowy plakat:

Premiera w USA odbędzie się 26 czerwca tego roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV