Batwoman - Ruby Rose w obronie Gotham City. Pierwszy zwiastun serialu

Batwoman pojawi się na The CW jeszcze w tym roku. Do sieci trafił pierwszy zwiastun serialu.

Batwoman pojawi się na The CW jeszcze w tym roku. Do sieci trafił pierwszy zwiastun serialu.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  the cw 

Serial Batwoman pokaże nam losy bohaterki Kate Kane, która pod osłoną nocy ochrania Gotham City. W serialu bohaterka będzie walczyć z przestępczym światkiem, jednak przy tym zmierzy się również ze swoimi własnymi demonami. W głównej roli wystąpi Ruby Rose. Scenariusz pilotowego odcinka napisała Caroline Dries. Za jego kamerą stanie David Nutter.

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun serialu, który tej jesieni zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na stacji The CW. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji o bohaterce DC:

 

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: the cw

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV