Anonimowa dziewczyna: thriller ukaże się już w przyszłym tygodniu

Anonimowa dziewczyna to nowa propozycja dla czytelników thrillerów. Książka już za kilka dni trafi do księgarń.

Anonimowa dziewczyna to nowa propozycja dla czytelników thrillerów. Książka już za kilka dni trafi do księgarń.

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka

Do zapowiedzi wydawnictwa Zysk i S-ka trafiła powieść Anonimowa dziewczyna. Autorami tej książki są Sarah Pekkanen i Greer Hendricks.

Anonimowa dziewczyna to thriller, w którym udział w z pozoru zwykłym badaniu psychologicznym przeradza się w znacznie bardziej niebezpieczną grę. Bohaterka zostaje uwikłana w skomplikowaną grę, w której znacznie odgrywają jej własne sekrety.

Książka ukaże się 22 października. Oto okładka oraz opis Anonimowej dziewczyny:

Anonimowa dziewczyna - okładkaŹródło: Zysk - S-ka

Gdy Jessica Farris zgłasza się do udziału w badaniu psychologicznym prowadzonym przez tajemniczą doktor Shields jest przekonana, że będzie musiała jedynie odpowiedzieć na kilka pytań, po czym odbierze wynagrodzenie i na tym skończy się jej rola.
Jednak gdy pytania stają się coraz bardziej natarczywe i dogłębne, a sesje badawcze przeradzają się w zadania do wykonania, podczas których Jessica dostaje wytyczne, jak ma się ubrać i zachowywać, dziewczyna zaczyna mieć odczucie, że doktor Shields zna jej myśli… i wie, co Jess ma do ukrycia.
W im większą Jess popada paranoję, tym bardziej jasne staje się dla niej, że nie wie już, co w jej życiu jest realne, a co stanowi jeden z eksperymentów manipulacyjnych doktor Shields. Uwikłana w sieci podstępnych oszustw i zazdrości, dziewczyna szybko się przekonuje, że niektóre obsesje bywają zabójcze…

Źródło: Zysk i S-ka / fot. Zysk i S-ka

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV