Assassin's Creed: Legion nową odsłoną serii o skrytobójcach? Gra w ofercie jednego ze sklepów

W ofercie jednego ze sklepów, który ma już historię w ujawnianiu niezapowiedzianych gie, pojawiło się Assassin's Creed: Legion.

W ofercie jednego ze sklepów, który ma już historię w ujawnianiu niezapowiedzianych gie, pojawiło się Assassin's Creed: Legion.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W przyszłym roku czeka nas kolejna odsłona Assassin's Creed. Nie wiemy, jaki będzie mieć tytuł, ale w ofercie jednego ze sklepów pojawiło Assassin's Creed: Legion. To nie pierwszy raz, kiedy pojawia się taka nazwa w kontekście kolejnej części cyklu. Austriacki sklep oferuje grę na platformy sprzętowe aktualnej generacji.

Sklep posłużył się fikcyjnym logo stworzonym przez jednego z internautów, ale nie jest to żadna nowość. Wcześniej taki sam zabieg poczyniono przy Need for Speed: Heat i w ten sposób poznaliśmy oficjalną nazwę gry.

O Legionie wiemy niewiele. Akcja gry ma być umiejscowiona w Starożytnym Rzymie, u schyłku panowania Marka Aureliusza i zmagań Kommodusa na arenie gladiatorów. Bohaterami gry mają być Lucia lub Cassius - potomkowie postaci z Assassin's Creed: Odyssey.  Mapa to w większości kontynentalne Włochy z niewielkimi fragmentami Germanii oraz Galii. Fabuła ma skupiać się przede wszystkim na wątkach politycznych i zabójstwach związanych z Pierwszą Cywilizacją.

AC Legionfot. gameware.at

Źródło: gameware.at / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV