Assassin’s Creed: Origins otrzyma swój własny komiks. Zobacz przykładowe plansze

Przygoda w egipskim świecie Assassin's Creed: Origins nie musi kończyć się na grze. Zapowiedziano komiks pod takim samym tytułem.

Przygoda w egipskim świecie Assassin's Creed: Origins nie musi kończyć się na grze. Zapowiedziano komiks pod takim samym tytułem.

Michał Czubak

Michał Czubak

Już w lutym zadebiutuje 1. numer komiksu pt. Assassin’s Creed: Origins wydawnictwa Titan Comics. Wydawca nie ujawnił żadnych informacji dotyczących fabuły, ale zaprezentował kilka przykładowych plansz oraz wariantów okładek. Na podstawie tych informacji możemy przypuszczać, że seria poświęcona będzie Ayi, żonie Bayeka, głównego bohatera gry Assassin’s Creed: Origins wydanej w ubiegłym roku.

Scenariusz historii stworzył Anthony Del Col, za rysunek odpowiada PJ Kaiowa. Okładkę do 1. numeru stworzyła Stephanie Hans (The Wicked + The Divine, tom 1).

Co ciekawe, Titan Comics już w październiku ubiegłego roku zapowiadał stworzenie opowieści będącej rozwinięciem gry. Wtedy jednak za scenariusz komiksu miała odpowiadać Anne Toole, współscenarzystka takich wielkich gier, jak Horizon: Zero DawnWiedźmin.

 

Źródło: gamespot.com / fot. Titan Comics

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV