Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Super Smash Bros: Ultimate - Joker z Persona 5 trafił do gry. Szczegóły aktualizacji

Super Smash Bros: Ultimate otrzymało między innymi edytor aren oraz wideo.

Super Smash Bros: Ultimate otrzymało między innymi edytor aren oraz wideo.

Super Smash Bros. Ultimate otrzyma dziś DLC z nową grywalną postacią. Tym razem jest nią Joker, główny bohater z gry Persona 5. Decydując się na zakup tego dodatku (w cenie 5,99$ lub jako część przepustki Fighters Pass) otrzymacie też zestaw aren oraz utworów muzycznych.

Jednocześnie zadebiutowała też kolejna duża aktualizacja do Super Smash Bros. Ultimate . Wprowadza ona m.in. możliwość tworzenia własnych aren przy pomocy intuicyjnego w obsłudze edytora - nowe platformy i obiekty stworzymy poprzez rysowanie ich na dotykowym ekranie konsoli w trybie mobilnym. Listę nowości domykają edytor wideo w grze oraz integracja ze Smash World. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się z obszernego wideo, które trafiło do sieci.

Źródło: youtube.com / fot. Atlus

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV