Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

God's Trigger: Anioł, Demon i czterej jeźdźcy Apokalipsy - oto premierowy zwiastun gry

Premierowy zwiastun zachęca do zapoznania się z One More Level, nową grą od krakowskiego studia.

Premierowy zwiastun zachęca do zapoznania się z One More Level, nową grą od krakowskiego studia.

God’s Trigger to produkcja autorstwa polskiego studio One More Level. Gracze wcielą się tutaj w dwie postacie - anioła o imieniu Harry i demonicę Judy, którzy razem starają się powstrzymać czterech jeźdźców Apokalipsy.

Rozgrywka przypomina tutaj popularną serię Hotline Miami. Akcję obserwujemy z góry, a podczas walki łatwo jest o śmierć. Kluczem do sukcesu jest tu wykorzystywanie umiejętności bohaterów, a także współpraca - w grze nie zabraknie bowiem opcji zabawy w lokalnej kooperacji dla dwóch graczy.

God’s Trigger zadebiutuje już 18 kwietnia na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a w sieci pojawił się premierowy zwiastun tej produkcji.

Źródło: youtube.com / fot. Techland

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV