Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Avengers 4 – akcja fanów MCU. Chcą, by Mark Ruffalo ujawnił tytuł

Fani MCU prowadzą na Twitterze zbiorową akcję, która ma zmusić Marka Ruffalo do ujawnienia tytułu Avengers 4.

Fani MCU prowadzą na Twitterze zbiorową akcję, która ma zmusić Marka Ruffalo do ujawnienia tytułu Avengers 4.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Kilka dni temu Mark Ruffalo wziął udział w programie Jimmy Fallon. Aktor żartował w nim w kwestii prawdziwego tytułu Avengers: Koniec gry - gdy go podawał, jego słowa zostały zagłuszone irytującym dźwiękiem. Czytający z ruchu warg ujawnili jednak, że Ruffalo wypowiadał wówczas wyrazy układające się w The Last Avenger. Ten obrót spraw podchwycili bracia Russo, którzy ogłosili w mediach społecznościowych, że odtwórca roli Hulka został z MCU zwolniony - oczywiście zrobili to w formie żartu.

Fani filmów Marvela postanowili jednak podejść do całej sytuacji bardziej serio. Na Twitterze ma właśnie miejsce zorganizowana akcja, której uczestnicy domagają się od rzekomo zwolnionego aktora, by ten - nie mając już nic do stracenia - ujawnił prawdziwy tytuł przyszłorocznej odsłony MCU. Oto przykładowe wpisy:

Na tym jednak nie koniec. Wczoraj portal YouTube zmagał się z wieloma problemami. Wygląda na to, że fani MCU za taki obrót spraw postanowili obwinić... Thanosa:

Film Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/Screen Rant

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV