Przeczytaj w weekend

Avengers: Endgame - aktorka o pożegnaniu z rolą w MCU

Avengers: Endgame to nie tylko główne postacie superbohaterów. Jedna z aktorek udzieliła wywiadu, w którym zdradziła kulisy.

Avengers: Endgame to nie tylko główne postacie superbohaterów. Jedna z aktorek udzieliła wywiadu, w którym zdradziła kulisy.

Adam Siennica

Adam Siennica

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Avengers: Endgame to sporo gościnnych występów postaci ważnych dla MCU. Jedną z nich była Hayley Atwell, która powróciła w kilku scenach w roli Peggy Carter, ukochanej Steve'a Rogersa.

W rozmowie z The Hollywood Reporter wyjawiła, że swoje sceny nakręciła jakieś dwa lata temu, a informację o roli dostała kilka tygodni wcześniej. Praca na planie zajęła jej jedno popołudnie. Potwierdza też, że wówczas nagrała dialogi do serialu animowanego What If... ?, który pokaże alternatywne historie postaci z MCU.

Atwell uważa, że był to dobry koniec historii, która dotknęła tak wielu ludzi. Uważa, że było to pięknie zrealizowane i ze smakiem, ponieważ ich wątek, dwóch kochających się ludzi, został zakończony w bardzo prosty sposób. Sądzi, że jest w tym coś wyjątkowego, że obie postacie zostały zachowane w swojej epoce i wciąż mają tę cząstkę swojej niewinności.

- Pomyślałam, że ton tej kończącej sceny, która ma miejsce po tej całej traumie, akcji, efektach i mocach... i pokazuje tańczącą parę, jest bardzo piękny.

Sama czuje się spełniona i uważa, że była to wspaniała przygoda, która jej zdaniem zakończyła się wraz z Avengers: Endgame. Na razie nie ma żadnych informacji o planach dla tej postaci, więc raczej to koniec jej historii. Były plotki o pojawieniu się jej postaci w Agentach T.A.R.C.Z.Y., ale nie zostały potwierdzone.

Zobaczcie fanowski montaż podsumowujący Sagę Nieskończoności:

Fani Avengers: Endgame wykorzystując stare zdjęcia aktorów zrobili album szkolny z bohaterami MCU:

 

 

Made a collage of these pictures. If the MCU were to have a yearbook! from r/marvelstudios

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV