Avengers: Endgame - Hulk okłada Thanosa, a Cap... Capa. Te szkice robią furorę

W sieci pojawiła się kolejna partia szkiców koncepcyjnych z Avengers: Endgame - widzimy na nich choćby starcia Hulk vs. Thanos i Cap vs. Cap.

W sieci pojawiła się kolejna partia szkiców koncepcyjnych z Avengers: Endgame - widzimy na nich choćby starcia Hulk vs. Thanos i Cap vs. Cap.

Czytelnicy naszego portalu z całą pewnością zdążyli już zauważyć, że w ostatnich dniach do sieci raz po raz trafiają coraz to nowsze szkice koncepcyjne z filmu Avengers: Endgame. Najnowsze prace wyjawiają nam m.in., że w trakcie przygotowywania produkcji pod uwagę brano pokazanie rewanżowego pojedynku Hulk vs. Thanos. Na innych grafikach możemy zobaczyć starcie Kapitana Ameryki z wersją samego siebie z przeszłości, sekwencję, w ramach której Nebula i War Machine przybywają na planetę Morag, ukrywających się przed Szalonym Tytanem Czarną Wdowę i Hawkeye'a czy Zielonego Goliata spotykającego Starożytną w Nowym Jorku w 2012 roku. W końcowej części galerii znajdziecie także intrygujące pomysły na ekranową ekspozycję Thanosa, z innym kształtem zbroi na czele - sprawdźcie sami:

Z kolei Katherine Langford, która w filmie miała wcielić się w rolę starszej Morgan Stark, zabrała głos na temat tego, dlaczego sekwencję z nią pokazano dopiero w ramach zawartych na platformie Disney+ dodatków:

To była dziwna rzecz, ale byłam nieustannie przerażona tym, że mogę cokolwiek zaspoilerować. Jestem wielką fanką filmów Marvela i braci Russo, więc gdy skontaktowano się ze mną w sprawie zagrania córki Iron Mana, było to dla mnie wielkim zaszczytem. Koniec końców scena ze mną nie trafiła do kinowej wersji filmu - to miało sens i było w porządku pod względem tonacyjnym. Pamięć o tym ujęciu pozostała jednak w mojej głowie i słyszałam, że to był powód, dla którego tę scenę ostatecznie pokazano. Ale tu chodziło po prostu o fanów, którzy chcieli to zobaczyć. I to jest naprawdę fajne. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV