Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Avengers: Koniec gry - bracia Russo mają prośbę do fanów. Chodzi o spoilery

Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin już za kilka dni. Twórcy produkcji, bracia Russo, mają prośbę do wszystkich fanów filmu MCU.

Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin już za kilka dni. Twórcy produkcji, bracia Russo, mają prośbę do wszystkich fanów filmu MCU.

Michalina Reda

Michalina Reda

Avengers: Koniec gry to zbliżająca się kulminacja bieżącej fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Do premiery pozostało już tylko kilka dni, a emocje wśród fanów rosną. Jak co roku powraca też kwestia spoilerów - choć twórcy chronią fabułę jak mogą, są świadomi, że mogą znaleźć się i tacy fani, którzy zaraz po seansie wygadają wszystkim innym największe sekrety produkcji.

By uniknąć tego typu sytuacji, bracia Russo zwracają się do fanów z gorącą prośbą. Joe Russo i Anthony Russo wystosowali specjalny list do fanów MCU, który opublikowali na Twitterze. Podziękowali w nim za wsparcie przez ostatnie 11 lat i poprosili o zachowanie milczenia po seansie, tak, by nie psuć zabawy innym. Przypomnijmy, że podobnie uczynili przed premierą Avengers: Wojna bez granic.

Avengers: Koniec gry - premiera 25 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV