Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Avengers: Koniec gry - MCU ma najlepszą promocję. Zwiastun celebrujący uniwersum

Marvel opublikował nowe wideo promujące Avengers: Koniec gry. Zwiastun celebruje MCU doprowadzając do nadchodzącego kresu.

Marvel opublikował nowe wideo promujące Avengers: Koniec gry. Zwiastun celebruje MCU doprowadzając do nadchodzącego kresu.

Avengers: Koniec gry jest promowany w sposób, którego fundamentem jest tajemnica. Nowe spoty i wariacje zwiastuna nie zdradzają nic na temat fabuły filmu.

Marvel wrzucił do sieci nowy zwiastun, który tak naprawdę celebruje całe MCU, wykorzystując sceny ze wszystkich filmów. Jednocześnie jednak jest to wykorzystane do promowania Avengers: Koniec gry. Patrząc na komentarze na YouTubie spece od marketingu wiedzą, co robią, bo choć trailer ma zaledwie kilka znanych scen z nowego filmu, wywołuje emocje i gęsią skórkę u fanów.

Zobaczcie sami i oceńcie:

Premiera już 26 kwietnia.

Źródło: Marvel / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV