Avengers: Koniec gry – ewolucja kostiumów. 10 Years Challenge w MCU

10 Years Challenge niejedno ma oblicze. Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry przybiera ono choćby postać tego, jak przez lata zmieniały się stroje herosów w MCU.

10 Years Challenge niejedno ma oblicze. Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry przybiera ono choćby postać tego, jak przez lata zmieniały się stroje herosów w MCU.

Kilkanaście dni temu do sieci trafiła grafika promocyjna z filmu Avengers: Koniec gry, na której widzieliśmy ocalałych Mścicieli i ich nowe stroje. Choć na razie nie mamy potwierdzenia, że to oficjalny materiał z MCU, to dobra okazja na to, aby przypomnieć sobie ewolucję kostiumów superbohaterów. W niektórych przypadkach zmiany te są naprawdę daleko posunięte. Oto nietypowe 10 Years Challenge na modłę Kinowego Uniwersum Marvela - w galerii znajdziecie tych Mścicieli, którzy przeżyli pstryknięcie:

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV