Avengers: Koniec gry – jest kolejny opis filmu. Jaka rola Kapitan Marvel?

W sieci pojawił się kolejny opis filmu Avengers: Koniec gry, który rzuca nowe światło na rolę Kapitan Marvel w produkcji.

W sieci pojawił się kolejny opis filmu Avengers: Koniec gry, który rzuca nowe światło na rolę Kapitan Marvel w produkcji.

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam już oficjalny opis fabuły filmu Avengers: Koniec gry. Teraz do sieci trafił kolejny - pochodzi on z zajmującego się sprzedażą biletów serwisu Vue. Czytamy tu:

Po niszczycielskich wydarzeniach, które spowodował Thanos w filmie Avengers: Wojna bez granic, ocalali członkowie Najpotężniejszej Drużyny na Ziemi muszą użyć całej swojej mocy, by pokonać boga z Tytana.

Sprawy na naszej planecie wyglądają naprawdę posępnie. Kiedy potęga Kamieni Nieskończoności zniszczyła połowę populacji, Thanos pozostawił Avengers w ruinie. Nie mając czasu na przeżycie żałoby i pogodzenie się ze stratą, Czarna Wdowa, Thor, Kapitan Ameryka i Bruce Banner muszą wytrzymać i zgromadzić ocalałych członków spośród najpotężniejszych herosów na Ziemi, a także skorzystać z usług Kapitan Marvel.

Razem będą musieli odnaleźć sposób na sprowadzenie swoich rozgromionych sojuszników i pokonanie Szalonego Tytana. W przeciwnym wypadku zmierzą się z pozbawioną nadziei egzystencją...

Do sieci trafiły również zdjęcia zabawek, które mogą wyjawiać nowy wygląd strojów Ronina i Hawkeye'a (w galerii znajdziecie także niezwykle dobrze przyjęty wśród internautów fanart z Thanosem):

Film zadebiutuje na ekranach kin 26 kwietnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/Instagram/Rafa Grossetti

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV