Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Avengers: Koniec gry – jest kolejny opis filmu. Jaka rola Kapitan Marvel?

W sieci pojawił się kolejny opis filmu Avengers: Koniec gry, który rzuca nowe światło na rolę Kapitan Marvel w produkcji.

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam już oficjalny opis fabuły filmu Avengers: Koniec gry. Teraz do sieci trafił kolejny – pochodzi on z zajmującego się sprzedażą biletów serwisu Vue. Czytamy tu:

Po niszczycielskich wydarzeniach, które spowodował Thanos w filmie Avengers: Wojna bez granic, ocalali członkowie Najpotężniejszej Drużyny na Ziemi muszą użyć całej swojej mocy, by pokonać boga z Tytana.

Sprawy na naszej planecie wyglądają naprawdę posępnie. Kiedy potęga Kamieni Nieskończoności zniszczyła połowę populacji, Thanos pozostawił Avengers w ruinie. Nie mając czasu na przeżycie żałoby i pogodzenie się ze stratą, Czarna Wdowa, Thor, Kapitan Ameryka i Bruce Banner muszą wytrzymać i zgromadzić ocalałych członków spośród najpotężniejszych herosów na Ziemi, a także skorzystać z usług Kapitan Marvel.

Razem będą musieli odnaleźć sposób na sprowadzenie swoich rozgromionych sojuszników i pokonanie Szalonego Tytana. W przeciwnym wypadku zmierzą się z pozbawioną nadziei egzystencją…

Do sieci trafiły również zdjęcia zabawek, które mogą wyjawiać nowy wygląd strojów Ronina i Hawkeye’a (w galerii znajdziecie także niezwykle dobrze przyjęty wśród internautów fanart z Thanosem):

-
-

Film zadebiutuje na ekranach kin 26 kwietnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/Instagram/Rafa Grossetti

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.