Avengers: Koniec gry – jest kolejny opis filmu. Jaka rola Kapitan Marvel?

W sieci pojawił się kolejny opis filmu Avengers: Koniec gry, który rzuca nowe światło na rolę Kapitan Marvel w produkcji.

W sieci pojawił się kolejny opis filmu Avengers: Koniec gry, który rzuca nowe światło na rolę Kapitan Marvel w produkcji.

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam już oficjalny opis fabuły filmu Avengers: Endgame. Teraz do sieci trafił kolejny - pochodzi on z zajmującego się sprzedażą biletów serwisu Vue. Czytamy tu:

Po niszczycielskich wydarzeniach, które spowodował Thanos w filmie Avengers: Infinity War, ocalali członkowie Najpotężniejszej Drużyny na Ziemi muszą użyć całej swojej mocy, by pokonać boga z Tytana.

Sprawy na naszej planecie wyglądają naprawdę posępnie. Kiedy potęga Kamieni Nieskończoności zniszczyła połowę populacji, Thanos pozostawił Avengers w ruinie. Nie mając czasu na przeżycie żałoby i pogodzenie się ze stratą, Czarna Wdowa, Thor, Kapitan Ameryka i Bruce Banner muszą wytrzymać i zgromadzić ocalałych członków spośród najpotężniejszych herosów na Ziemi, a także skorzystać z usług Kapitan Marvel.

Razem będą musieli odnaleźć sposób na sprowadzenie swoich rozgromionych sojuszników i pokonanie Szalonego Tytana. W przeciwnym wypadku zmierzą się z pozbawioną nadziei egzystencją...

Do sieci trafiły również zdjęcia zabawek, które mogą wyjawiać nowy wygląd strojów Ronina i Hawkeye'a (w galerii znajdziecie także niezwykle dobrze przyjęty wśród internautów fanart z Thanosem):

Film zadebiutuje na ekranach kin 26 kwietnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/Instagram/Rafa Grossetti

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV