Avengers: Koniec gry - fani MCU chcą zmiany wątku postaci. Jest petycja

Avengers: Koniec gry to kolejna produkcja, która nie uchroniła się przed modnymi ostatnio petycjami. Fani MCU chcą zmiany wątku jednego z głównych bohaterów.

Avengers: Koniec gry to kolejna produkcja, która nie uchroniła się przed modnymi ostatnio petycjami. Fani MCU chcą zmiany wątku jednego z głównych bohaterów.

Michalina Reda
Michalina Reda
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Avengers: Koniec gry to kulminacja MCU, w której bohaterowie po raz ostatni mierzą się z potężnym Thanosem i próbują poradzić sobie z konsekwencjami pstryknięcia Rękawicą Nieskończoności. Film w dalszym ciągu jest wyświetlany na ekranach kin i zarabia duże pieniądze w globalnym box office.

Teraz to właśnie ta produkcja stała się inspiracją do stworzenia kolejnej fanowskiej petycji - a takich, jak wiemy, ostatnimi czasy w sieci wiele. Fani MCU żądają zmiany wątku Tony'ego Starka, który w filmie oddał życie by ratować pozostałych. Założyciele petycji zauważają, że ten bohater zawsze ryzykował wszystko dla swoich bliskich i nigdy nie otrzymał nic w zamian - ich zdaniem, jego śmierć jest niesprawiedliwa, bo nastała w momencie, w którym po raz pierwszy Stark miał pełnię szczęścia w postaci żony i córki. Jak czytamy w opisie akcji:

Nie zasługiwał na to i to po prostu nie jest sprawiedliwe. Po wszystkim co przeszedł, zasługuje na życie i patrzenie na to, jak jego córka dorasta. Pomógł tak wielu ludziom (i w MCU iw naszym świecie), uczył wszystkich (w tym i mnie) jak żyć by przezwyciężać problemy, zaakceptować siebie, stawić czoła życiu. On jest ważny. Uratował nas i teraz to nasza kolej, aby uratować jego.

Pod petycją widnieje już 39 tysięcy podpisów - celem jest 50 000. Link do akcji można znaleźć tutaj.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV