Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry - nowe opisy usuniętych scen. Plan walki z Thanosem miał być inny

W sieci pojawiły się kolejne opisy usuniętych z ostatecznej wersji filmu Avengers: Koniec gry scen.

W sieci pojawiły się kolejne opisy usuniętych z ostatecznej wersji filmu Avengers: Koniec gry scen.

Od kilku dni w sieci pojawiają się nowe informacje na temat scen usuniętych z ostatecznej wersji produkcji Avengers: Koniec gry - wszystko przez debiut filmu na platformie Disney+, której subskrybenci mogą zapoznać się z bogatą listą specjalnych materiałów dodatkowych. Szczególnie interesująco prezentuje się sekwencja pochodząca z momentu walki z Thanosem, w której wzięli udział m.in.  Star-Lord, Hulk, Ronin, Okoye, Czarna Pantera, Drax, Gamora, Nebula, Rocket, Iron Man, Kapitan Ameryka, Ant-Man, Osa, Thor, Walkiria i Doktor Strange. Herosi w jej trakcie debatują nad sposobem ataku na Szalonego Tytana. 

Najpierw Spider-Man wpada w objęcia Iron Mana, by chwilę później obok nich pojawiła się Pepper Potts. Następnie uwaga zostaje skupiona na Strażnikach Galaktyki - Star-Lord jest zaskoczony faktem, że Gamora wciąż żyje. Ostatecznie na placu boju pojawia się Ronin z rękawicą Starka w dłoni - superbohaterowie debatują nad tym, by ukryć Kamienie Nieskończoności w Wymiarze Kwantowym, w których Thanos nie byłby w stanie ich odnaleźć. Kapitan Ameryka poprosił o pomoc w zlokalizowaniu samochodu Ant-Mana; Doktor Strange miał otworzyć portale, które pomogłyby dostać się do pojazdu. 

Endgame - usunięta scenafot. Marvel/Disney+

Na tym jednak nie koniec - oto krótkie opisy innych usuniętych scen:

  • Hulk ląduje na dachu Sanctum Sanctorum, po czym chce przedostać się do środka. Głos z tyłu pyta go, czy ma za duże dłonie, by użyć dzwonka do drzwi - to Starożytna z żółtym kapeluszem na głowie, która popija zimnego drinka. Późniejsza rozmowa postaci jest identyczna z tym, co zobaczyliśmy w filmie.
  • Ronin i Czarna Wdowa debatują na temat tego, które z nich ma skoczyć z klifu - wtedy na Vormirze pojawia się armia Thanosa. Heroina biegnie, zostając w międzyczasie trzykrotnie postrzelona - do klifu ostatecznie się doczołguje, a na ziemi widać jej krew. Jeden z atakujących jest bliski zabicia Bartona; Wdowa strzela w kierunku napastnika, ostatni raz ocalając życie Roninowi, by następnie rzucić się w przepaść.
  • W krótkiej scenie Tony sprawdzał stan przygotowania kostiumów do podróży przez Wymiar Kwantowy - zauważał tu, że powstają one dzięki kombinacji technologii Pyma i Starka.
  • Hulk trafia do Starożytnej, przez całą rozmowę pozostając w swojej zielonej formie. Gdy koniec końców zaczyna narzekać na brak działania tej drugiej, Starożytna mówi mu, że cofając się w czasie mogłaby równie dobrze uchronić Bruce'a Bannera przed zostaniem Hulkiem.
  • Star-Lord i Rocket stoją razem jak zamurowani, gdy widzą Gamorę - Mantis zastanawia się, czy nie zamieniła się ona w zombie.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV