Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry - obsada i Jimmy Fallon śpiewają w świetnym materiale wideo

Do sieci trafił materiał z programu The Tonight Show, w którym Jimmy Fallon i obsada filmu Avengers: Koniec gry wykonują piosenkę We Didn't Start the Fire.

Do sieci trafił materiał z programu The Tonight Show, w którym Jimmy Fallon i obsada filmu Avengers: Koniec gry wykonują piosenkę We Didn't Start the Fire.

Avengers: Koniec gry od jutra wchodzi na ekrany kin i widzowie na całym świecie będą mogli wreszcie wziąć udział w przedpremierowych pokazach. Pierwsze opinie filmu są bardzo pozytywne i zapowiadają ogromne emocje, ale też wielkie wzruszenia. Teraz do sieci trafił materiał z programu The Tonight Show, gdzie obsada filmu wspólnie z prowadzącym wykonują piosenkę We Didn't Start the Fire.

Zamieszczony materiał jest nie tylko zabawny, ale też niezwykle wzruszający dla wszystkich fanów MCU. Koniecznie oglądajcie do końca:

Premiera filmu Avengers: Koniec gry już 25 kwietnia. Jutro odbędą się pierwsze pokazy przedpremierowe. Recenzja na naszym portalu dostępna będzie po północy.

Źródło: Zdjęcie główne: YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV