Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry - treści z filmu znajdą się w grach Marvela

Marvel poinformował o planach dodania do swoich gier nowej zawartości związanej z filmem Avengers: Koniec gry.

Marvel poinformował o planach dodania do swoich gier nowej zawartości związanej z filmem Avengers: Koniec gry.

Zbliżająca się premiera filmu Avengers: Koniec gry będzie miała także przełożenie na gry Marvela. Wydawca poinformował, że już niebawem kilka produkcji otrzyma konkretną zawartość związaną z filmem. Marvel Games podało jakie konkretnie tytuły chodzi i z przykrością muszę stwierdzić, że nie są to wysokobudżetowe produkcje pokroju Marvel's Spider-Man.

Wydawca zapewnia jednak, że to dopiero początek i wkrótce możemy spodziewać się kolejnych zapowiedzi nowości w grach wydawcy. Niewykluczone też, że tego typu treści pojawią się też w innych produkcjach - specjalne wydarzenie zapowiedziano między innymi w Fortnite.

Poniżej pełna lista gier Marvel Games,  do której trafią nowe treści:

  • Marvel Puzzle Quest
  • Marvel Battle Lines
  • Marvel Future Fight
  • Marvel Strike Force
  • Marvel Contest of Champions

W zdecydowanej większości przypadków nowa zawartość związana z filmem dotyczy kostiumów oraz dodatkowych postaci, które wcześniej w grze nie były dostępne.

Źródło: comicbook.com / fot. Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV