Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Avengers: Koniec gry - tych zaskakujących mocy herosi MCU jeszcze nie wykorzystali

Zbliża się Avengers: Koniec gry - wiedzieliście, że herosi MCU jeszcze nie pokazali nam wszystkich swoich mocy? Niektóre bywają zaskakujące.

Zbliża się Avengers: Koniec gry - wiedzieliście, że herosi MCU jeszcze nie pokazali nam wszystkich swoich mocy? Niektóre bywają zaskakujące.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Premiera filmu Avengers: Koniec gry zbliża się wielkimi krokami. Herosi MCU staną do ostatecznego starcia z Thanosem; nie ma dnia, byśmy nie zastanawiali się, w jaki sposób można go pokonać. Typy na tym polu są doprawdy różne: Wymiar Kwantowy, działo protonowe Iron Mana czy wskazywanie, że Stormbreaker potrafi zdziałać cuda, o jakich jeszcze nie słyszeliśmy. Sęk w tym, że komiksowe pierwowzory superbohaterów Marvela posiadają w katalogu swoich mocy takie zdolności, których do tej pory w filmach nie ujrzeliśmy. Niektóre z nich porażają swoją siłą sprawczą, inne zaś bywają - delikatnie rzecz ujmując - zaskakujące. Sprawdźcie sami:

Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin w Polsce 24 kwietnia.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV