Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry z zaskakującą postacią? Oto źródło spekulacji

W sieci pojawiło się coraz więcej spekulacji, że w filmie Avengers: Koniec gry zobaczymy zaskakującą postać.

W sieci pojawiło się coraz więcej spekulacji, że w filmie Avengers: Koniec gry zobaczymy zaskakującą postać.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Nie ma dnia, by w sieci nie pojawiały się spekulacje na temat filmu Avengers: Koniec gry i nowych postaci, które rzekomo mielibyśmy zobaczyć w ekranowej historii. Tropy na tym polu są różne; mówi się choćby o X-Menach czy Galactusie, jednak na ten moment tego typu pogłoski wydają się raczej przejawem życzeniowego myślenia fanów. W tym kontekście wysoko stoją również akcje Adama Warlocka. Przypomnijmy, że postać ta miała decydujący udział w pokonaniu Thanosa w komiksie Rękawica Nieskończoności. Co więcej, w samym MCU jego obecność także została zasugerowana - chodzi tu o pamiętny kokon widoczny w scenie po napisach w produkcji Strażnicy Galaktyki Vol. 2.

Spekulacje na temat pojawienia się Warlocka w nadchodzącej odsłonie MCU rozgorzały na nowo, gdy na stronie księgarni Forbidden Planet, zajmującej się również sprzedażą rozmaitych gadżetów popkulturowych, znalazła się zapowiedź magazynu Birth Movies Death: Avengers Endgame. Zostanie on wydany przez amerykańską sieć kin Alamo Drafthouse Cinema. Z niejasnych na razie przyczyn jedna ze stron informuje nas właśnie o Warlocku, którego określono mianem "złotego dziecka" - informację tę okrasza zdjęcie kokonu z MCU. Zobaczcie sami:

Bracia Russo dawali swego czasu do zrozumienia, że Warlock nie pojawi się w Końcu gry. Nie jest więc wykluczone, że znajdujące się w magazynie zdjęcie jest po prostu jednym z wielu, które mają podsumowywać wszystko to, co do tej pory w MCU widzieliśmy.

Film wejdzie na ekrany kin 24 kwietnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV