Avengers: Koniec gry z zaskakującą postacią? Oto źródło spekulacji

W sieci pojawiło się coraz więcej spekulacji, że w filmie Avengers: Koniec gry zobaczymy zaskakującą postać.

W sieci pojawiło się coraz więcej spekulacji, że w filmie Avengers: Koniec gry zobaczymy zaskakującą postać.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Nie ma dnia, by w sieci nie pojawiały się spekulacje na temat filmu Avengers: Koniec gry i nowych postaci, które rzekomo mielibyśmy zobaczyć w ekranowej historii. Tropy na tym polu są różne; mówi się choćby o X-Menach czy Galactusie, jednak na ten moment tego typu pogłoski wydają się raczej przejawem życzeniowego myślenia fanów. W tym kontekście wysoko stoją również akcje Adama Warlocka. Przypomnijmy, że postać ta miała decydujący udział w pokonaniu Thanosa w komiksie Rękawica Nieskończoności. Co więcej, w samym MCU jego obecność także została zasugerowana - chodzi tu o pamiętny kokon widoczny w scenie po napisach w produkcji Strażnicy Galaktyki Vol. 2.

Spekulacje na temat pojawienia się Warlocka w nadchodzącej odsłonie MCU rozgorzały na nowo, gdy na stronie księgarni Forbidden Planet, zajmującej się również sprzedażą rozmaitych gadżetów popkulturowych, znalazła się zapowiedź magazynu Birth Movies Death: Avengers Endgame. Zostanie on wydany przez amerykańską sieć kin Alamo Drafthouse Cinema. Z niejasnych na razie przyczyn jedna ze stron informuje nas właśnie o Warlocku, którego określono mianem "złotego dziecka" - informację tę okrasza zdjęcie kokonu z MCU. Zobaczcie sami:

Bracia Russo dawali swego czasu do zrozumienia, że Warlock nie pojawi się w Końcu gry. Nie jest więc wykluczone, że znajdujące się w magazynie zdjęcie jest po prostu jednym z wielu, które mają podsumowywać wszystko to, co do tej pory w MCU widzieliśmy.

Film wejdzie na ekrany kin 24 kwietnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV