Repertuar kin Nowość Program TV

Avengers: Wojna bez granic – tajemnicza wskazówka odnośnie Kamienia Duszy

Reżyser filmu Avengers: Wojna bez granic, Joe Russo, podzielił się z fanami tajemniczą wskazówką na temat lokacji Kamienia Duszy w Kinowym Uniwersum Marvela.

Niemal od początku kampanii promocyjnej filmu Avengers: Wojna bez granic gros fanów zastanawia się, gdzie w Kinowym Uniwersum Marvela znajduje się Kamień Duszy, jeden z Kamieni Nieskończoności, będących obiektem pożądania Thanosa. Pojawiały się już teorie, że jest on strzeżony w Wakandzie, czy też taka, wedle której to Kapitan Ameryka jest personifikacją artefaktu. Na konwencie w Singapurze tajemniczej wskazówki w tej kwestii udzielił jeden z reżyserów nadchodzącej odsłony MCU, Joe Russo. W poniższym wideo mówi on, że coś związanego z Kamieniem Duszy znajduje się właśnie w Singapurze, w Marina Bay Sands – internauci nie wiedzą, czy jego słowa powinniśmy rozpatrywać bardziej metaforycznie czy dosłownie.

Joe Russo revealed some hints about the soul stone from r/marvelstudios

Wiemy już także, że Marvel wypuści na rynek powieść Thanos: Titan Consumed, której autorem jest Barry Lyga. Ma to być oficjalny, kanoniczny tie-in, który przedstawi czytelnikom genezę i motywacje ekranowego Szalonego Tytana. W opisie pozycji czytamy o istotach, które są zdolne wejść w posiadanie Kamieni Nieskończoności – jedną z nich ma być właśnie Thanos, choć „nie zawsze tak było”. Złoczyńca miał urodzić się na „przeklętej planecie” i zostać z niej wygnany z powodu swojego „geniuszu, wyglądu i pragmatycznych, choć przerażających pomysłów”. Chce on uchronić galaktykę przed losem swojej planety i nie ma dla niego znaczenia, ile istnień pochłonie jego plan.

-
-

Avengers: Wojna bez granic wejdzie na ekrany kin 27 kwietnia. Dwa dni wcześniej w naszym kraju odbędą się pierwsze pokazy przedpremierowe.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4
Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy…

Co o tym sądzisz?