Repertuar kin Nowość Program TV

Avengers: Wojna bez granic – tajemnicza wskazówka odnośnie Kamienia Duszy

Reżyser filmu Avengers: Wojna bez granic, Joe Russo, podzielił się z fanami tajemniczą wskazówką na temat lokacji Kamienia Duszy w Kinowym Uniwersum Marvela.

Niemal od początku kampanii promocyjnej filmu Avengers: Wojna bez granic gros fanów zastanawia się, gdzie w Kinowym Uniwersum Marvela znajduje się Kamień Duszy, jeden z Kamieni Nieskończoności, będących obiektem pożądania Thanosa. Pojawiały się już teorie, że jest on strzeżony w Wakandzie, czy też taka, wedle której to Kapitan Ameryka jest personifikacją artefaktu. Na konwencie w Singapurze tajemniczej wskazówki w tej kwestii udzielił jeden z reżyserów nadchodzącej odsłony MCU, Joe Russo. W poniższym wideo mówi on, że coś związanego z Kamieniem Duszy znajduje się właśnie w Singapurze, w Marina Bay Sands – internauci nie wiedzą, czy jego słowa powinniśmy rozpatrywać bardziej metaforycznie czy dosłownie.

Joe Russo revealed some hints about the soul stone from r/marvelstudios

Wiemy już także, że Marvel wypuści na rynek powieść Thanos: Titan Consumed, której autorem jest Barry Lyga. Ma to być oficjalny, kanoniczny tie-in, który przedstawi czytelnikom genezę i motywacje ekranowego Szalonego Tytana. W opisie pozycji czytamy o istotach, które są zdolne wejść w posiadanie Kamieni Nieskończoności – jedną z nich ma być właśnie Thanos, choć „nie zawsze tak było”. Złoczyńca miał urodzić się na „przeklętej planecie” i zostać z niej wygnany z powodu swojego „geniuszu, wyglądu i pragmatycznych, choć przerażających pomysłów”. Chce on uchronić galaktykę przed losem swojej planety i nie ma dla niego znaczenia, ile istnień pochłonie jego plan.

-
-

Avengers: Wojna bez granic wejdzie na ekrany kin 27 kwietnia. Dwa dni wcześniej w naszym kraju odbędą się pierwsze pokazy przedpremierowe.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.