Przeczytaj w weekend

Avengers: Wojna bez granic – włosy Thanosa rosną? Tak twierdzą fani MCU

Jeden z fanów MCU stara się dowieść, że włosy Thanosa w filmie Avengers: Wojna bez granic rosną.

Jeden z fanów MCU stara się dowieść, że włosy Thanosa w filmie Avengers: Wojna bez granic rosną.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Jeden z fanów MCU na portalu Reddit stara się przekonać, że w filmie Avengers: Wojna bez granic widzimy, jak fryzura na głowie Thanosa z biegiem czasu się zmienia, a włosy antagonisty zaczynają rosnąć. Dowodem na to miałoby być porównanie dwóch zdjęć z początku i końca ekranowej opowieści - zwróćmy uwagę, że na drugim z nich Szalony Tytan ma charakterystyczne zakola:

Cała sprawa jest o tyle dziwna, że akcja produkcji miałaby rozgrywać się w ciągu zaledwie dwóch dni - taki obrót spraw potwierdzili już bracia Russo. Niektórzy z komentatorów spekulują jeszcze, że działania Thanosa miałyby w jakiś sposób wpłynąć na linię czasową, a samego złoczyńcę postarzać w ekspresowym tempie.

Film Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV