Baby Yoda... a może Baby Jabba? Fani Gwiezdnych Wojen zaskakują pomysłami

Baby Yoda to urocza postać, która pojawiła się w serialu The Mandalorian. Teraz jej wizerunek podbija sieć i inspiruje artystów do tworzenia oryginalnych zabawek czy fanartów.

Baby Yoda to urocza postać, która pojawiła się w serialu The Mandalorian. Teraz jej wizerunek podbija sieć i inspiruje artystów do tworzenia oryginalnych zabawek czy fanartów.

Michalina Reda

Michalina Reda

Baby Yoda to postać, która zdobyła popularność za sprawą nowego serialu Disney+, The Mandalorian. Jej wizerunek jest już powszechnie znany, a fani na całym świecie postrzegają bohatera jako niesłychanie uroczego. Internet ugina się pod ilością memów z udziałem Baby Yody, a teraz zaczyna on wkraczać także na rynek zabawek - potwierdzono, że oficjalne gadżety z Baby Yodą trafią do sklepów w przyszłym roku, jednak te nieoficjalne, fanowskie egzemplarze, można znaleźć w sprzedaży już teraz.

Według nowego raportu The New York Times, w serwisie internetowym Etsy pojawiły się własnoręcznie szydełkowane wersje postaci, które wyprzedały się za cenę 49,95 dolarów od sztuki. Maskotki spotkały się z ogromną popularnością, a wystawiająca je osoba sprzedała wszystkie egzemplarze, zarabiając na nich ładne pieniądze. Inni fani produkują miękkie maskotki (tutaj), które również cieszą się wzięciem, a jeszcze inni stawiają na prostotę - w sieci zaobserwowano między innymi lalkę małpki z doklejonymi uszami Yody przyklejonymi do głowy (tutaj). Cena wywoławcza lalki wynosi 599 dolarów - wygląda na to, że nikt jeszcze się na nią nie skusił.

A skoro furorę robi Baby Yoda... może warto dać szansę także Baby Jabbie? Zobaczcie stworka zaprojektowanego przez artystę Saby Menyhei. W galerii poniżej jest także zdjęcie nowej zabawki z serii Hot Toys - jest to Mandalorianin, którego poznaliśmy w 3. odcinku produkcji.

null

Już dziś zapraszamy do kin na komedie romantyczną Jak poślubić milionera

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV