Barwna platformówka Semblance trafi również na Nintendo Switch
Ciekawa, kolorowa gra platformowa ze sprężystym bohaterem w roli głównej pojawi się nie tylko na komputerach PC i Mac, ale również na Switchu.
Ciekawa, kolorowa gra platformowa ze sprężystym bohaterem w roli głównej pojawi się nie tylko na komputerach PC i Mac, ale również na Switchu.

Ujawniono dziś, że gra Semblance od południowoafrykańskiego studia Nyamakop trafi nie tylko na komputery PC i MAC, jak informowano wcześniej, ale zadebiutuje też jednocześnie na konsoli Nintendo Switch.
Semblance będzie przedstawicielem gatunku puzzle-platformer, łączącym zręcznościową akcję z zagadkami. Gracze wcielą się tutaj w sprężystego bohatera o imieniu Squish, którym pokierujemy w równie sprężystym, a przy tym kolorowym świecie. Postać będzie mogła się rozciągać, rozpłaszczać i odkształcać zarówno siebie, jak i otoczenie. Wszystko to pomoże nam w rozwiązywaniu zagadek i pokonywaniu kolejnych poziomów.
Źródło: informacja prasowa / fot. Good Shepherd Entertainment




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1965, kończy 60 lat
ur. 1962, kończy 63 lat
ur. 1980, kończy 45 lat
ur. 1980, kończy 45 lat
ur. 1970, kończy 55 lat

