Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Bastion – CBS All Access zamawia serialową adaptację książki Kinga

Kultowa powieść Stephena Kinga w końcu doczeka się ekranizacji. Wszystko dzięki platformie CBS All Access.

Kultowa powieść Stephena Kinga w końcu doczeka się ekranizacji. Wszystko dzięki platformie CBS All Access.

Bastion to powieść, która w ostatnich latach przeżyła w Hollywood sporo perturbacji. Mówiono o czterech filmach, a następnie jednym, wielkim widowisku kinowych z miniserialem jako wstępem do produkcji. Jednak prace nad tym projektem zostały wstrzymane w 2016 roku. Teraz CBS All Access zamówiło 10-odcinkowy serial, będący adaptacją dzieła. Za jego sterami stanie Josh Boone, który odpowiadał również za filmowy projekt. Wspomoże go Ben Cavell, który wyreżyseruje produkcję.

Fabuła powieści opowiada o apokalipsie, która spowodowana została uwolnieniem śmiertelnej broni biologicznej. Nieliczni, którzy przetrwali zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę i zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: screen z YouTube

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV