Repertuar kin Nowość Program TV

Batwoman – Ruby Rose kasuje Twittera i blokuje komentarze na Instagramie

Po tym jak stacja The CW ogłosiła, że Ruby Rose zostanie tytułową bohaterką w serialu Batwoman, aktorka zmniejszyła swoją działalność w mediach społecznościowych.

Wygląda na to, że nie wszystkim spodobał się casting tytułowej bohaterki w serialu Batwoman. Ruby Rose zdecydowała się usunąć konto na Twitterze i wyłączyć możliwość dodawania komentarzy na swoim Instagramie. Powodem są komentarze krytykujące angaż aktorki do roli Batwoman. Przed usunięciem swojego konta na Twitterze, Rose napisała następujący komunikat do wszystkich osób wypisujących obraźliwe komentarze:

Ruby nie jest lesbijką, dlatego nie może być Batwoman – jest to jedna z najzabawniejszych i bardziej absurdalnych rzeczy, jakie kiedykolwiek czytałam. Przez ostatnie 5 lat musiałam radzić sobie ze słowami „ona jest zbyt gejowska”. Jak wszyscy potraficie to przekręcać? Ja nigdy się nie zmieniłam.

Widzimy więc, że wiele komentarzy krytykujących aktorkę zwracało uwagę, że postać Batwoman powinna zagrać homoseksualna aktorka, ponieważ ta bohaterka również taką orientację ma w komiksach. Rzecz w tym, że Ruby Rose również jest homoseksualna.

Rose nie jest pierwszą aktorką, która decyduje się na taki krok pod wpływem negatywnych komentarzy. Wcześniej głośno było o przypadku aktorki Kelly Marie Tran, która była atakowana przez fandom Gwiezdnych wojen.

breaking
-
-

Ruby Rose wcieli się w postać Kate Kane aka Batwoman w solowym serialu. Debiut tej bohaterki zobaczymy jednak szybciej, bo pojawi się jeszcze w tym roku w planowanym crossoverze produkcji należących do Arrowverse.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.