Menu

Aktualności

„Bazar złych snów” nowy zbiór opowiadań Kinga już jesienią

Wydawnictwo Prószyński i s-ka zapowiedziało nowy zbiór opowiadań Stephena Kinga. Będzie on nosił tytuł "Bazar złych snów".
„Bazar złych snów” to pierwszy od pięciu lat (w 2010 roku ukazała się „Czarna bezgwiezdna noc”) zbiór opowiadań Stephena Kinga. Zachodnia premiera książki została ustalona na 3 listopada. Polski wydawca na razie określił jedynie, że zbiór ukaże się w listopadzie, ale praktyka pokazuje, że najnowsze książki Stephena Kinga ukazują się zwykle w naszym kraju na równi z wydaniami angielskimi.

 

Zbiór będzie zawierał 20 tekstów (opowiadań i wierszy), z czego mniej niż połowa nie była nigdzie wcześniej publikowana. Zawartość „Bazaru złych snów” prezentuje się następująco (tytuły oryginalne):

Mile 81,  Premium Harmony, Batman and Robin Have an Altercation, The Dune, Bad Little Kid, A Death, The Bone Church, Morality, Afterlife, Ur, Herman Wouk is Still Alive, Under the Weather, Blockade Billy, Mister Yummy, Tommy, The Little Green God of Agony, That Bus is Another World, Obits, Drunken Fireworks i Summer Thunder.

Książka ukaże się najprawdopodobniej w miękkiej oprawie. Nie jest jeszcze znana cena ani liczba stron. Projekt okładki prezentuje się następująco:

Źródło: Prószyński i S-ka
Źródło: Prószyński i S-ka
Źródło: Prószyński i S-ka
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze