Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon Famous in Love

Stacja Freeform jest zadowolona z serialu Famous in Love. Bella Thorne powróci w głównej roli w 2. sezonie.

Stacja Freeform jest zadowolona z serialu Famous in Love. Bella Thorne powróci w głównej roli w 2. sezonie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Zamówienie 2. sezonu ogłosiła obsada podczas transmisji na żywo na Facebooku. Nie wyjawiono, kiedy ma on zadebiutować, ale wszystko wskazuje na to, że dopiero w 2018 roku.

Czytaj także: Tina Fey w 2. sezonie Great News

Przypomnijmy, że za sterami stoi Marlene King, znana też z hitu Pretty Little LiarsFamous in Love to serial oparty na książce Rebeki Serle. Bohaterką jest Paige, która odkrywa zalety i wady wejścia w świat Hollywood.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV