Będzie 2. sezon „iZombie”

Świetnie oceniany serial "iZombie" oparty na komiksach osiąga sukces. Amerykańska stacja The CW oficjalnie zamawia 2. sezon.

Świetnie oceniany serial "iZombie" oparty na komiksach osiąga sukces. Amerykańska stacja The CW oficjalnie zamawia 2. sezon.

"iZombie" to dla wielu widzów zaskoczenie, bo z konceptu o kobiecie będącej zombie i pracującej jako patolog zrobiono coś, co wciąga, śmieszy i wywołuje emocje. Serial nie jest typowym proceduralem, gdyż wątki pojedynczych odcinków są wymieszane z przewodnią historią sezonu.

Czytaj także: "Supergirl" dostaje zamówienie na sezon

Serial jest oparty na komiksie wydawanym przez Vertigo autorstwa Chrisa Robertsona i Michaela Allreda. Twórcą i prowadzącym producentem wykonawczym jest Rob Thomas. Główną rolę gra Rose McIver.

Ilość odcinków kolejnego sezonu nie jest znana. 2. sezon "iZombie" ma zadebiutować jesienią 2015 roku. Polska data premiery serialu nadal nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV