Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon serialu Shooter

Telewizja USA Network zadowolona jest z serialu Shooter opartego na filmie Strzelec. Będzie 2. sezon.

Telewizja USA Network zadowolona jest z serialu Shooter opartego na filmie Strzelec. Będzie 2. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Serial Shooter jest emitowany w USA na kanale USA Network. Osiąga on satysfakcjonujące wyniki i dlatego też zamówiono 2. sezon. W głównych rolach powrócą Ryan Phillippe i Omar Epps. Na świecie i w Polsce serial dostępny jest na Netflixie.

Czytaj także: Nasza recenzja Shootera

Chris McCumber z NBCUniversal komplementuje twórce, który stworzyć angażujący thriller pełny akcji. Shooter jest najpopularniejszym nowym serialem USA Network w grupie docelowej 18-34.

 

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV