Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon serialu The Tick

Amazon jest zadowolony z serialu komediowego o superbohaterze. Oficjalnie powstanie 2. sezon The Tick.

Amazon jest zadowolony z serialu komediowego o superbohaterze. Oficjalnie powstanie 2. sezon The Tick.

Adam Siennica

Adam Siennica

Amazon oficjalnie zamówił 2. sezon The Tick. Ma mieć on 10 odcinków. Zdjęcia ruszą w drugiej połowie 2018 roku. Premiera w 2019 roku.

Za sterami powróci Ben Edlund. A w głównych rolach ponownie zobaczymy Petera Serafinowicza i Griffina Newmana. Natomiast w lutym 2018 roku  powróci pierwszy sezon z resztą odcinków.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV