Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon Sneaky Pete

Wyprodukowany przez Amazon serial Sneaky Pete dostał zamówienie na 2. sezon.

Wyprodukowany przez Amazon serial Sneaky Pete dostał zamówienie na 2. sezon.

Łukasz Szymanik

Łukasz Szymanik

Nowy serial Sneaky Pete został przedłużony na 2. sezon przez platformę Amazon. Serial (poza odcinkiem pilotażowym) wyszedł w całości 13 stycznia 2017 roku i w dniu premiery był drugim najchętniej oglądanym serialem z oryginalnym scenariuszem na Amazonie.

Sneaky Pete powstał w koprodukcji z Sony Pictures Television i jest obecnie dostępny wyłącznie na Amazon Prime Video. Współtwórcą serialu jest David Shore, reżyser i scenarzysta House M.D. (2004-2012), za którego w 2005 roku zdobył nagrodę Emmy - za najlepszy scenariusz serialu dramatycznego.

Zobacz także: Plakaty Słonecznego patrolu

Serial opowiada historię Mariusa (Giovanni Ribisi), który uciekając przed gangsterem, po wyjściu z więzienia przybiera tożsamość znajomego z celi (Pete'a) i rozpoczyna tym swoje nowe życie. Otoczenie Pete'a nie zdaje sobie nawet sprawy, że mają do czynienia z kimś innym.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV