Będzie 3. sezon serialu Okup

Serial kryminalny Okup nadal cieszy się popularnością w USA. Stacja CBS ogłasza, że będzie 3. sezon.

Serial kryminalny Okup nadal cieszy się popularnością w USA. Stacja CBS ogłasza, że będzie 3. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  okup 

3. sezon serialu Ransom będzie mieć 13 odcinków. Zdjęcia ruszą w październiku w Budapeszcie. W obsadzie powrócą Luke Roberts, Nazneen Contractor, Brandon Jay McLaren i Karen LeBlanc.

Za sterami ponownie będą stać Frank Spotnitz i David Vainola. Data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV