Przeczytaj w weekend

Będzie 3. sezon serialu Van Helsing

Stacja Syfy jest zadowolona z serialu Van Helsing o łowczyni potworów. Oficjalnie potwierdzono zamówienie 3. sezonu.

Stacja Syfy jest zadowolona z serialu Van Helsing o łowczyni potworów. Oficjalnie potwierdzono zamówienie 3. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  nowy sezon 

Fabuła serialu Van Helsing skupia się na Vanessie Helsing, która jest łowczynią potworów. Aktualnie trwa emisja 2. sezonu produkcji, jednak stacja Syfy już teraz potwierdziła, że powstanie również trzecia seria. Zdjęcia mają ruszyć w lutym przyszłego roku, a nowa odsłona będzie liczyć 13 odcinków.

W obsadzie są między innymi Kelly Overton, Missy Peregrym, Jonathan Scarfe, Christopher Heyerdahl, Vincent Gale, Rukiya Bernard, Trezzo Mahoro, Aleks Paunovic i Paul Johansson.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Syfy

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV