Przeczytaj w weekend

Będzie 6. sezon serialu Ray Donovan. Ważna zmiana

Showtime ogłosiło, że Ray Donovan powróci z 6. sezonem, prawdopodobnie już w przyszłym roku. Poznajcie szczegóły.

Showtime ogłosiło, że Ray Donovan powróci z 6. sezonem, prawdopodobnie już w przyszłym roku. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Ray Donovan 

Ray Donovan to wysoko oceniana kryminalna produkcja Showtime, która figuruje na antenie od roku 2013. W roli głównego bohatera występuje Liev Schreiber.

Choć emisja 5. sezonu wciąż trwa, stacja poinformowała, że będzie 6. odsłona produkcji. Zdjęcia do nowej serii rozpoczną się zimą, a nowe odcinki prawdopodobnie wystartują jeszcze pod koniec 2018 roku. Żeby było ciekawiej, miejsce akcji również zostanie zmienione - tym razem wydarzenia rozegrają się nie w Los Angeles, a w Nowym Jorku. Jak mówi showrunner, David Hollander:

Pod względem kreatywnym, Nowy Jork jest dla nas najbardziej atrakcyjnym miejscem. Moda, media, finanse, sztuka, kultura... To miasto postawi nowe wyzwania nie tylko przed Rayem, ale także przed nami jako twórcami serialu. Nasz bohater przybył do Los Angeles by zbudować dom dla siebie i swojej rodziny. Ale jego kariera i ścieżka osobista zmieniły się, w związku z czym teraz szuka opcji na ponowny życiowy start. Będzie mu się wydawało, że rusza do Nowego Jorku na pomoc córce. Tymczasem okaże się, że musi pomóc sam sobie.

Nowy sezon będzie liczył 12 odcinków.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: Showtime

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV