Będzie mniej odcinków serialu „Mulaney”

Mulaney to nowy serial komediowy amerykańskiej stacji FOX, zdecydowano się jednak zmniejszyć zamówienie.

Mulaney to nowy serial komediowy amerykańskiej stacji FOX, zdecydowano się jednak zmniejszyć zamówienie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  serial 

Mulaney miał składać się z 16 odcinków, ale stacja FOX zdecydowała się ograniczyć zamówienie do 13. Decyzja została podjęta po niedawnym zakończeniu zdjęć do właśnie 13 odcinka.

Rzecznik prasowy potwierdził zachodniej prasie, że serial będzie nadal emitowany w ten sam dzień. Pierwotnie stacja zamówiła 6-odcinkowy sezon, lecz w maju bieżącego roku dodano do tego kolejne 10 epizodów. 

Czytaj również: "Dawno, dawno temu" i "Resurrection" tracą widzów w niedzielę

Mulaney rozpoczął emisję, gromadząc przed telewizorami 2,3 mln widzów ze współczynnikiem 1.0. Serial został zmiażdżony przez krytykę. Rzecznik twierdzi, że 2. odcinek pod względem oglądalności poprawił wynik pilota.

Źródło: variety com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV