Przeczytaj w weekend

Bella Thorne gwiazdą nowego serialu ABC Family od producentki „Słodkich kłamstewek”

Była gwiazda Disneya, Bella Thorne, zagra główna rolę w serialu "Famous in Love", za który odpowiada prowadząca produkcję "Słodkich kłamstewek", Marlene King.

Była gwiazda Disneya, Bella Thorne, zagra główna rolę w serialu "Famous in Love", za który odpowiada prowadząca produkcję "Słodkich kłamstewek", Marlene King.

Bella Thorne ("Shake It Up!") zdobyła główną rolę w nowej produkcji ABC Family pt. "Famous in Love". Wcieli się w dziewczynę, która nagle staje się sławna dzięki graniu głównej roli w serii filmów opartych na popularnej książce, przez co znajduje się w trójkącie miłosnym, zarówno na ekranie, jak i poza nim.

Czytaj także: „Codes Of Conduct” zamówiony przez HBO jako seria limitowana

Sam serial również jest adaptacją powieści o tym samym tytule. Autorka książki Rebecca Sterle zajmie się pisaniem scenariusza razem z Marlene King, która zadaptowła wcześniej dla stacji serię książek Sary Shepard na serial "Pretty Little Liars". Sterle i King będą również producentkami wykonawczymi "Famous in Love".

Źródło: tvline.com / zdjęcie: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV