Ben Affleck w nowej trylogii o Batmanie?

Pojawiła się ciekawa plotka dotycząca filmu "Batman" i jego ewentualnych kolejnych części. Ben Affleck miałby zagrać w 3 solowych odsłonach przygód Mrocznego Rycerza.

Pojawiła się ciekawa plotka dotycząca filmu "Batman" i jego ewentualnych kolejnych części. Ben Affleck miałby zagrać w 3 solowych odsłonach przygód Mrocznego Rycerza.

Przedstawiciele portalu Den of Geek dotarli do informacji, która mówi, że w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin odbył się specjalny pokaz - nieskończonego jeszcze - filmu "Batman v Superman: Dawn of Justice", który pokazany został ekipie pracującą nad produkcją oraz włodarzom Warner Bros. Wszyscy byli tak zachwyceni, że po seansie obraz dostał owacje na stojąco.

Co więcej, wytwórnia była tak zadowolona z kreacji Bena Afflecka, że teraz chce budować kinowe uniwersum DC wokół Batmana, a aktorowi zaproponuje umowę nie z tej ziemi, aby na przestrzeni najbliższych 10 lat zagrał on w 3 solowych filmach o Mrocznym Rycerzu.

Czytaj także: „Mortal Kombat” – będzie nowy kinowy film

Powyższe informacje to póki co oczywiście plotka, ale są już pewne fakty, które mogą ją potwierdzać. Wczoraj bowiem Warner Bros. przesunęło w czasie premiery 2 nadchodzących filmów aktora. "The Accountant" zmienia datę premiery z 29 stycznia na 7 października 2016 roku, a "Live By Night" (którego aktor ma być też reżyserem) oparte na powieści Denisa Lehane'a, przesunięto z 7 października 2016 roku na niesprecyzowaną jeszcze datę w 2017 roku.

Czy te roszady są sygnałem, że prace na filmem "Batman" rozpoczną się niebawem i dla studia to teraz priorytet?

Źródło: comicbook.com / heroichollywood.com / zdjęcie: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV