Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Ben Stiller oskarżony o przekłamania przy tworzeniu serialu Ucieczka z Dannemory

Ucieczka z Dannemory to miniserial przedstawiający prawdziwą historię dwóch morderców, którym udało się zbiec z jednego z amerykańskich więzień. W ucieczce pomagała im kobieta zatrudniona w zamkniętej placówce.

W miniserialu Escape at Dannemora w postać Joyce “Tillie” Mitchell wciela się Patricia Arquette. W produkcji telewizyjnej została ona przedstawiona jako kobieta, która nie tylko pomaga groźnym przestępcom, ale jest również zaangażowana w romantyczny związek z obydwoma mężczyznami.

W ostatnich dniach Mitchell, odsiadująca właśnie siedmioletni wyrok za pomoc w ucieczce przestępcom, udzieliła swojego pierwszego wywiadu, gdzie wypowiedziała się na temat serialu, którego jest bohaterką.

Nigdy nie uprawiałam z nimi seksu! Ben Stiller (twórca serialu) jest sukinsynem i kłamcą, podobnie jak cały ten świat! Jemu nie zależy na prawdzie. Chce jedynie zarobić miliony ma mojej krzywdzie. Co za idiota!

W ten sposób Mitchell odniosła się do wątku romantycznego w serialu, w którym bohaterkę łączyły seksualne relacje z oboma przestępcami. Tille wypowiedziała się również na temat swojej roli w zorganizowaniu ucieczki.

Chciałabym cofnąć czas i nie zaangażować się w to. Teraz z pewnością komuś bym doniosła o planach ucieczki. Wtedy jednak musiałam to zrobić. Była to głupota. Oni po prostu wykorzystali moją naiwność.

Mitchell jest bardzo niezadowolona z faktu, że pod wpływem nieprawdziwego wizerunku swojej osoby, przedstawionego w serialu Bena Stillera, jest posądzana o rozpustność i zdradę małżeńską. Tillie przyznaje jednak że nie widziała Ucieczki z Dannemory. Szczegóły fabularne poznała z doniesień strażników więziennych oraz swego męża, który odwiedza ją regularnie. Mitchell planuje opisać swoją wersję w książce pod tytułem Then the truth will come out.

 

Źródło: zdjęcie główne: Christopher Saunders/SHOWTIME
 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Daleko od domu – kostiumy…

Do sieci trafiły zdjęcia figurek kolekcjonerskich i zabawek z serii Funko POP, które promują film…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]