Przeczytaj w weekend

Ben Stiller oskarżony o przekłamania przy tworzeniu serialu Ucieczka z Dannemory

Ucieczka z Dannemory to miniserial przedstawiający prawdziwą historię dwóch morderców, którym udało się zbiec z jednego z amerykańskich więzień. W ucieczce pomagała im kobieta zatrudniona w zamkniętej placówce.

Ucieczka z Dannemory to miniserial przedstawiający prawdziwą historię dwóch morderców, którym udało się zbiec z jednego z amerykańskich więzień. W ucieczce pomagała im kobieta zatrudniona w zamkniętej placówce.

W miniserialu Escape at Dannemora w postać Joyce “Tillie” Mitchell wciela się Patricia Arquette. W produkcji telewizyjnej została ona przedstawiona jako kobieta, która nie tylko pomaga groźnym przestępcom, ale jest również zaangażowana w romantyczny związek z obydwoma mężczyznami.

W ostatnich dniach Mitchell, odsiadująca właśnie siedmioletni wyrok za pomoc w ucieczce przestępcom, udzieliła swojego pierwszego wywiadu, gdzie wypowiedziała się na temat serialu, którego jest bohaterką.

Nigdy nie uprawiałam z nimi seksu! Ben Stiller (twórca serialu) jest sukinsynem i kłamcą, podobnie jak cały ten świat! Jemu nie zależy na prawdzie. Chce jedynie zarobić miliony ma mojej krzywdzie. Co za idiota!

W ten sposób Mitchell odniosła się do wątku romantycznego w serialu, w którym bohaterkę łączyły seksualne relacje z oboma przestępcami. Tille wypowiedziała się również na temat swojej roli w zorganizowaniu ucieczki.

Chciałabym cofnąć czas i nie zaangażować się w to. Teraz z pewnością komuś bym doniosła o planach ucieczki. Wtedy jednak musiałam to zrobić. Była to głupota. Oni po prostu wykorzystali moją naiwność.

Mitchell jest bardzo niezadowolona z faktu, że pod wpływem nieprawdziwego wizerunku swojej osoby, przedstawionego w serialu Bena Stillera, jest posądzana o rozpustność i zdradę małżeńską. Tillie przyznaje jednak że nie widziała Ucieczki z Dannemory. Szczegóły fabularne poznała z doniesień strażników więziennych oraz swego męża, który odwiedza ją regularnie. Mitchell planuje opisać swoją wersję w książce pod tytułem Then the truth will come out.

 

Źródło: zdjęcie główne: Christopher Saunders/SHOWTIME

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV