Ben Stiller oskarżony o przekłamania przy tworzeniu serialu Ucieczka z Dannemory

Ucieczka z Dannemory to miniserial przedstawiający prawdziwą historię dwóch morderców, którym udało się zbiec z jednego z amerykańskich więzień. W ucieczce pomagała im kobieta zatrudniona w zamkniętej placówce.

Ucieczka z Dannemory to miniserial przedstawiający prawdziwą historię dwóch morderców, którym udało się zbiec z jednego z amerykańskich więzień. W ucieczce pomagała im kobieta zatrudniona w zamkniętej placówce.

W miniserialu Escape at Dannemora w postać Joyce “Tillie” Mitchell wciela się Patricia Arquette. W produkcji telewizyjnej została ona przedstawiona jako kobieta, która nie tylko pomaga groźnym przestępcom, ale jest również zaangażowana w romantyczny związek z obydwoma mężczyznami.

W ostatnich dniach Mitchell, odsiadująca właśnie siedmioletni wyrok za pomoc w ucieczce przestępcom, udzieliła swojego pierwszego wywiadu, gdzie wypowiedziała się na temat serialu, którego jest bohaterką.

Nigdy nie uprawiałam z nimi seksu! Ben Stiller (twórca serialu) jest sukinsynem i kłamcą, podobnie jak cały ten świat! Jemu nie zależy na prawdzie. Chce jedynie zarobić miliony ma mojej krzywdzie. Co za idiota!

W ten sposób Mitchell odniosła się do wątku romantycznego w serialu, w którym bohaterkę łączyły seksualne relacje z oboma przestępcami. Tille wypowiedziała się również na temat swojej roli w zorganizowaniu ucieczki.

Chciałabym cofnąć czas i nie zaangażować się w to. Teraz z pewnością komuś bym doniosła o planach ucieczki. Wtedy jednak musiałam to zrobić. Była to głupota. Oni po prostu wykorzystali moją naiwność.

Mitchell jest bardzo niezadowolona z faktu, że pod wpływem nieprawdziwego wizerunku swojej osoby, przedstawionego w serialu Bena Stillera, jest posądzana o rozpustność i zdradę małżeńską. Tillie przyznaje jednak że nie widziała Ucieczki z Dannemory. Szczegóły fabularne poznała z doniesień strażników więziennych oraz swego męża, który odwiedza ją regularnie. Mitchell planuje opisać swoją wersję w książce pod tytułem Then the truth will come out.

 

Źródło: zdjęcie główne: Christopher Saunders/SHOWTIME

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV